čas serveru: 14:18:59

Monogramista JH

Název: Ptačí říše I.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 27 x 45 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3669

Emanuel Hosperger

Název: Tatry

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3630

Lang

Název: Před bouří

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3731

Král

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 66 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3730

Název: Zahrada v květu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Původ Francie

Rozměr: 76 x 97 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3627

Název: Zátiší s ovocem

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3703

Název: Vodní hladina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3711

Název: Pirátský zastupitel hledá ministerstvo

( signováno vpravo dole, datováno listopad 2021, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 122 x 97 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3644

J. Gniervasz

Název: Portrét ženy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1860 Paris, stav původní )
kvalitní rám ( plátkové zlato )

Rozměr: 44 x 36,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3670

A. Adámek

Název: Chalupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 68 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3692

Jaro Procházka

Název: Praha

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3638

Název: Mokřady

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3701

Karda

Název: K zámecké zahradě

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 33 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3707

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Zimní krajina

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 32 x 43 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3739

Název: Stromy na podzim

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 54 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3743

Aurel Dan

Název: Vesnice

Olej / plátno

Rozměr: 49 x 49 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3744

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 51 x 51 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3745

Název: Portrét ženy

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 39 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3671

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Zimní večer

Olej / plátno

Rozměr: 34 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3715

Robert Jiran

Název: Drink

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3623

Příhozy: 63