čas serveru: 17:09:30

Toyen - Marie Čermínová

Název: Ořechy

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3646

Louis Emile Adan

Název: Cestou z pole

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )
Louis Emile Adan ( *1839 Paříž - 1937)
- roku 1850 přijat na École des Beaux-Arts, kde zpočátku studoval u François-Edouarda Picota
- v polovině roku 1870 se Adan stále více soustředil na scény každodenního života
- počínaje rokem 1885 Adan ilustroval Les Fables de La Fontaine a Le Fables de Florian,oba vydané nakladatelstvím Éditions Jouast v Paříži
- jeho pověst významného malíře byla dále uznána v roce 1892, kdy se stal rytířem Čestné legie, a znovu v roce 1900, kdy byl požádán, aby zasedal v porotě Salonu a Salonu umělců Français

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 3664

Miroslav Mužík

Název: Zlatník

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3651

Josef Procházka

Název: Vypuštěný rybník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 74 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3628

Příhozy: 106

Název: Plachetnice

( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3672

Název: Neopatrný olympionik

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3655

Příhozy: 57

Karel Schadt

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3620

Jaroslav Veris

Název: Nevěstka

Kombinovaná technika / papír
( signováno vpravo dole, původní )

Rozměr: 50 x 27 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3639

Holubář

Název: Pohled na viadukt

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1958, stav slušný )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3673

Julius Edvard Mařák

Název: Lesní interiér

Olej / lepenka
( nesignováno, stylově rámováno, dobový rám, plátkové zlato, stav slušný )
- z doby kolem roku 1880
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Julius Edvard Mařák ( 1832-1899 )
- patří k nejvýznačnějším představitelům krajinářské školy profesora Maxmiliána Haushofera na pražské Akademii
- od roku 1860 žil ve Vídni
- po roce 1887 působil v Praze jako profesor na nově ustavené krajinářské speciálce na Akademii

Rozměr: 25,5 x 18 cm

Aktuální cena: 48 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3652

Příhozy: 54

Karda

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 58 x 33 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3704

Název: Rybářské lodě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Id aukce: 3724

Název: Holandská krajina

Olej / dřevo

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 3746

Příhozy: 57

Název: Zvířecí zadnice

( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )
číslováno 5 ze 60

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3747

Název: Moře

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 120 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 3648

Zdeněk Nemasti

Název: Pohled do krajiny

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3676

Alberto Giacometti

Název: Chodící muž ( Walking Man )

Bronzová plastika
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3660

Augustin Satra

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3674

Lieder

Název: Portrét muže

( signováno vpravo dole, datováno 1847, nově rámováno, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 21 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3675

Bohouš Procházka

Název: Pohled do krajiny

Olej / překližka

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3677