čas serveru: 07:40:31

Lange

Název: Chalupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3689

Tůma

Název: Cikánský tábor

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3755

Olbram Zoubek

Název: Gracie

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 15 cm

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3640

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3656

Příhozy: 81

B. Blažek

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3700

Karda

Název: Náhon

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 33 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3708

Jaromír Kunc

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3712

Toyen - Marie Čermínová

Název: Skořápky

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3647

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Na dvorku

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 34 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3716

Antonín Chittussi

Název: Podzimní pahorkatina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek
Antonín Chittussi ( 1844-1891 )
- rodiště Ronov nad Doubravou
- patří k největším českým krajinářům
- velká monografie od profesora Romana Prahla

Rozměr: 19,5 x 27 cm

Aktuální cena: 86 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 3625

Příhozy: 59

Otakar Nejedlý

Název: České středohoří

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 56 x 86 cm

Aktuální cena: 94 000 Kč

Vyvolávací cena: 19 000 Kč

Id aukce: 3658

Příhozy: 79

Název: Řeka

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 88 x 125 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3693

Název: Nákladní automobil

Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3697

Robert Jiran

Název: U vody

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3622

František Škrabánek

Název: Červánky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 12 x 15,5 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3756

Jaroslav Šimůnek

Název: Z periferie

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav původní )

Rozměr: 47 x 68 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 3678

Josef Procházka

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3629

Příhozy: 57

Název: Bříza bez listí

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 75 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3695

Holeček

Název: Pasáček koz

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3757

Gustav Porš

Název: Podzimní řeka

Olej / plátno

Rozměr: 28 x 32 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3631